לקוחות מספרים

באתר תוכלו למצוא כמה וכמה הסברים על מהו ניהול זמן ומה עושים בניהול זמן, אבל אני חושבת שבהמלצות של אנשים שעברו את תהליך היעוץ והסדנאות תוכלו למצוא תשובות ברורות ותועלות חדות של אלו שעברו את התהליך. אז הנה טעימה מכמה מהן.

ד"ר תומר שלאנק, המחלקה למתמטיקה, האוניברסיטה העברית:

במשך תקופה ארוכה, חשתי מתוסכל מהאופן שבו אני מנהל את הזמן, למרות שאני אוהב את עבודתי ואת מגוון הפרויקטים שאני מעורב בהם. יותר מדי פרויקטים לא הגיעו לידי מיצוי, דברים חשובים התעכבו יותר ויותר והתאכזבתי שוב ושוב שלא עמדתי ביעדים שהגדרתי לעצמי. ששרון הציעה לסייע לי בתכנון הזמן האמנתי שאוכל ללמוד ממנה רבות משום שכבר ידעתי שהיא מצליחה לקדם פרויקטים שונים תחת מסגרות שונות ותמיד להישאר בשליטה.

שרון לא רק עזרה לי להיות מציאותי יותר לגבי הערכות העלות שלי ויעדי אלא גם אפשרה לי היזון חוזר שלימד אותי רבות על תהליך העבודה שלי עצמי.  היום אני מנהל את תשומות הזמן שלי בעצמי, ובינתיים הספקתי לקבל משרה באוניברסיטה העברית ולפרסם מאמרים רבים. אני ממליץ לכל מי שחש אי שביעות רצון מניהול הזמן שלו והעמידה במשימותיו ובמיוחד לאקדמאים שצריכים להתמודד עם הקושי הרב ב"ניהול עצמי" לפנות לשרון.

לחצו כאן לקרוא את המשך ההמלצה של תומר

 

קובי אוחיון, סטודנט לתואר שני בתכנון ערים:

כסטודנט אף פעם לא הסתפקתי רק בללמוד. תמיד עשיתי דברים נוספים במקביל כמו לעבוד, להיות פעיל חברתית ולהשתתף במסגרות חוץ אקדמאיות באוניברסיטה. תמיד ידעתי שהמפתח להצלחה בכל אלה הוא ניהול יעיל של הזמן. בתחילת שנה ב', כהתחלתי את תפקידי כרכז תא באר שבע של ארגון מגמה ירוקה, הבנתי שהעומס והאתגר רק הולכים לגדול.

בתזמון מושלם הגעתי לסדנה של שרון לניהול זמן. למדתי שיטות וכלים רבים שעזרו לי לשפר ולייעל עוד יותר את האופן שבו אני מנהל את הזמן שלי וכך הצלחתי הן לשמור על ההישגים בלימודים והן לנהל תא פעילים שמוביל קמפיינים ציבוריים לשינוי מדיניות. הכלים שלמדתי משרון מסייעים לי גם בתפקידי הנוכחי בארגון והפכו את שיטת העבודה שלי לאפקטיבית ונוחה יותר.

 

רו"ח שירי חפר,  מנהלת בכירה לתחום שינוי אקלים וקיימות, ארנסט ויאנג ישראל:

אני תמיד מגיעה על הקשקש, ברגע האחרון, או קצת אחריו, בלי אויר. לפגישה בעבודה, לסרט עם חברות, ורצה ממש מהר לתפוס את תחילת אימון הריצה שכמעט פספסתי. ותמיד, תמיד מקווה שמחר כבר לא אאחר יותר לאף אחת, או שאם באמת, באמת ארצה להגיע לאן שאני רוצה להגיע, אצליח להגיע בזמן.

נראה שכל שנשאר הוא לדייק קצת את החיים ואז מחלת האיחורים תפסיק. אבל, בהתאמה לרצון להשתפר בכך, אני תמיד מתאכזבת וקצת עצבנית מחוסר ההצלחה בעניין. מין קוצר נשימה קבוע ותחושת חוסר נעימות שלכאורה התרגלתי לחיות איתה. למרות זאת, לא ויתרתי, כל יום ניסיתי משהו אחר, עד כה ללא הצלחה. ואז הגיעה שרון, עוגן וקרש הצלה בחיי, והציעה לי דרך אחרת להסתכל על הדברים.

לחצו כאן לקרוא את המשך ההמלצה של שירי

 

שוקי גלילי, יועץ לשיווק באינטרנט:

ארגון וסדר וניהול יעיל של זמן ומשימות תמיד היו אתגר עבורי. בתור עצמאי, הקושי שלי לנהל במקביל משימות מורכבות, הגביל את מספר הפרויקטים איתם הצלחתי להתמודד בתקופת זמן נתונה. העבודה שעשיתי עם שרון אפשרה ומאפשרת לי, להתמודד עם יותר משימות, פרויקטים ולקוחות ולהשיג תוצאות טובות יותר, ובכל זאת להישאר עם יותר פנאי. הרבה דברים ש"נפלו בין הכיסאות" מוצאים עכשיו את מקומם ומקבלים את תשומת הלב שלהם. זו חוויה מומלצת לכל מי שחש ש"אין לו זמן".

 

רווית, פרופסור באוניברסיטה העברית:

שרון נחלצה לעזרתי כשהרגשתי שאני טובעת בים של מטלות שהולכות ומצטברות. רשימת ה- to do הגיעה לאורך המייאש של חמישה עמודים, והסיווג לפי חשוב/דחוף כבר לא הספיק- כי גם המשבצת של דחופים וחשובים הייתה עמוסה מדי. המצב הדיר שינה מעיניי פשוטו כמשמעו. כבר החל מהמפגש הראשון בנושא ניהול זמן עם שרון התחלתי לנשום לרווחה.

לחצו כאן לקרוא את המשך ההמלצה של רווית

השאר תגובה