מה זה ניהול זמן

ניהול זמן הוא כל הדברים שאנחנו  עושים כדי להבטיח שננצל את הזמן שלרשותנו ביעילות, וכדי להבטיח שאנחנו נהיה אלו שמנהלים את סדר היום שלנו, ולא הוא אותנו.

היום יום שלנו עמוס בדברים שאנחנו צריכים לעשות, בשביל פרויקטים שונים בעבודה שלנו, בשביל הילדים, המשפחה, החברים, וכן, גם בשביל עצמנו. כל אחד מנסה למצוא את הטריקים שישאירו את כל הכדורים שלו באוויר. יש מי שסומך על האסוציאציות שעפות לו בראש, יש מישהי שמחליטה לעשות רשימות לא נגמרות של "דברים לעשות" בכל מיני ניירות ומחברות שנשכחים בכל מיני מקומות, ויש כאלו שמרימים ידיים, ונותנים לחיים להוריד עליהם את ההנחתות היומיות.

הבעיה היא שאף אחת מהדרכים האלה לא מביאה איתה את השקט שאתם צריכים. אי עמידה במשימות גורמת לתסכול, למתח, לחשש מתמיד מההנחתה הבאה מעבר לפינה, ולאשמה תמידית, שהרי אתם לא טובים מספיק. על ליזום ולתכנן קדימה בכלל אין מה לדבר.

שוב ושוב אתם נוטים להעדיף את הדחוף על פני החשוב ומוצאים את עצמכם עובדים בשעות לא הגיוניות- תמיד בתחושה חמוצה ששוב לא הספקתם את כל מה שצריך.

sugar & map london_2014_2בעולם משתנה, אנחנו צריכים דרכים אחרות לניהול של הזמן שלנו. דרכים שיאפשרו לנו לפעול מתוך תחושת הצלחה והישג, אפשרות לתזמן חלק מהמטלות לזמן מאוחר יותר, להרפות מהמתח שאופף אותנו לטובת מיקוד ברגע, במשימה או בפגישה או בלהיות עם הילדים או החברים שלנו בלי שיעופפו לנו בראש כל הטרדות הבלתי נגמרות של המשימות שעלינו לעשות.

וזה אפשרי. באמצעות לימוד של טכניקות פשוטות הנסמכות על כלים נגישים, בשילוב ליווי אישי תומך ואני מציעה לכם לחשוב אחרת על היום והשבוע שלכם. יחד נמצא איזון באורח החיים הייחודי לכם בין לדברים הדחופים לדברים החשובים, נלמד איך מסדרים דברים ויוזמים ולא רק מכבים שריפות, ונצליח באמצעות תכנון להיות ברגע ולהרגיע את הכדורים שמתעופפים לנו בראש. תוך זמן קצר תראו איך התפוקות שלכם עולות, ואיתן גם תחושת הבטחון ביכולת לבצע פרויקטים מורכבים, כמו גם משימות קצרות. האפשרות ליזום ולהוביל ולא רק להגיב תהיה לגמרי על השולחן.

 

רוצה לקבוע פגישת יעוץ? זה כאן בצרו קשר

השאר תגובה