מה עושה ייעוץ בזמן

החיים של רבים מאיתנו מורכבים מכמויות הולכות וגדלות של משימות. במקרה הטוב, אנחנו מלווים אותם ברשימות הולכות ומתארכות על גבי דפים מפוזרים או כרוכים במחברות הדורות בהם אנו בוהים דקות ארוכות ומדכדכות כמה וכמה פעמים ביום. גם אז, קשה לנו לראות מה דחוף ולעיתים גם מקשים עלינו לזהות מה חשוב. במקרה פחות טוב, הרשימות הללו מתעופפות לנו בראש, פריטים אקראיים שלהם צצים בזיכרוננו בזמנים שונים ומשונים וגורמים לנו להיות טרודים וחסרי מנוחה.

כשמצרפים לרשימות הלא נגמרות האלו את הנטייה האנושית להעריך שאנו צריכים פחות זמן ממה שנידרש לנו בפועל כדי לעשות את המשימות שלנו – נוצרת פצצת תסכול, מצפון דואב והפרעת קשב מתקתקת.

הפתרון שלי לניהול זמן בהצלחה מבוסס על סדרה של חמש פגישות בהן:

1) שימוש בכלים פשוטים וזמינים שאפשר להתמצא בהם באינטואיטיביות, בבסיסם יומן אלקטרוני שמחובר לכל דואר אלקטרוני (כמו יומן גוגל או אאוטלוק).20140304_144832

2) תכל'ס תכל'ס תכל'ס– אפס תיאוריות מקסימום של היום-יום שלכם. כבר בסוף המפגש הראשון תבינו לאן הדברים הולכים. בסוף המפגש השני כבר תוכלו להתחיל ליישם את השיטה ולהנות מהפירות שלה.

3) ליווי אישי– שיטות, טריקים וטיפים זה דבר נחמד, אבל כל אדם מתמודד עם אוסף ייחודי של משימות ומחויבויות והתפיסה הזו היא אחד מאבני הבסיס של מפגשי הייעוץ. במפגשים אנו מתמקדים בסדר היום שלך, מה זמין ולך, ולא פחות חשוב, לאן את או אתה רוצים להגיע. ביחד נבדוק איפה הקשיים הייחודיים לך ומהם הפתרונות שיעבדו בשבילך.

הניתוח המשותף וההבנה של משאבי הזמן שלרשותך מאפשרים לך לא רק לארגן את המשימות הקיימות, אלא גם לתכנן מהלכים אסטרטגיים להתפתחות מקצועית. בסוף התהליך תוכלו לנהל את הזמן במקום שהזמן ינהל אתכם.

עוד על יעוץ אישי לניהול זמן או הסדנה לניהול זמן אפשר לקרוא כאן

השאר תגובה