בישיבת המועצה הקרובה: הצבעת אי אמון בחולדאי

ביום שני הקרוב, 25.6.2012, תתקיים ישיבת מועצת עיר במרכז עינב, על גג גן העיר. חברי לסיעה, שרון לוזון, יעלה הצעת אי אמון בראש העירייה, רון חולדאי. המכות שחלק מאיתנו קיבלו בימים האחרונים, הם תזכורת למדיניות של חולדאי בכל שנות כהונתו. בין היתר יקרא לוזון למועצת העיר להביע אי אמון בראש העירייה ולהדיח אותו מתפקידו בשל מהלכיו ליצור עיר לעשירים, תפקודו הלקוי וההידרדרות הביטחון האישי בעיר, החמרת בעיית הדיור, התנכלות למחאה החברתית, ההתעמרות במחוסרי הדיור ועוד.

פלייר לקראת הצעת האי אמון ברון חולדאי בישיבת המועצה ב-25.6.2012

כבכל תחילת ישיבה, ראש העירייה חולדאי ישיב על שאילתות. הפעם אשאל אותו לגבי פרויקט הבניה העירוני בשכונת שפירא שנעשה מבלי שיתוף או ידוע של התושבים ובניגוד לתוכנית האב הקיימת בשכונה וכן על הבעיות המתמשכות בשירות התל אופן. הנה השאילתות:

1. שכונת שפירא מנקזת בעיות רבות וסובלת מהזנחה בתשתיות חברתיות ופיזיות מצד העירייה מזה שנים, וקיים בה מחסור בשטחי ציבור ובשטחים פתוחים וצפיפות קשה. לאחרונה, הוחלט על בניית "דיור בהישג יד" בשכונה ושטח ציבורי משמעותי נלקח מהתושבים, ללא שיתוף או ידוע שלהם. בנוסף לאי השיתוף והידוע, התוכנית המוצעת סותרת את תוכנית האב לשכונה, שנוסחה תוך שיתוף הציבור ובה נקבע כי הבניה בשכונה לא תעלה על 3 קומות, בעוד הפרויקט המוצע יהיה בין 4-5 קומות. מדוע העירייה לא ראתה לנכון לשתף את תושבי השכונה במהלך? וכיצד העירייה מעבירה מהלך שנוגד את תוכנית האב?

תחנת תל אופן

2. שירות התל אופן הוא אחד מהדברים החיוביים היחידים שקרו בענייני תנועה בתל אביב יפו בתקופתך כראש עירייה. אחרי שנה של הפעלה, הבעיות הטכניות בשימוש בשירות נמצאות בעליה, ומנויים רבים מתוסכלים מטיב השירות ומאמינותו הנמוכה. אפס שקלים הושקעו בתקציב 2012 בשירות שקורס תחת עומס הפניות בגין התקלות. האם העירייה הולכת לקחת את האחריות מהחברה המפעילה? וכיצד אתה מתכוון לשפר לאלתר את השירות, על מנת שמנוייו לא יאבדו לחלוטין את האמון בו?

תבואו- להזכיר לחולדאי ולחבריו לקואליציה שהתוכנית להפוך את תל אביב ויפו לעיר של עשירים בלבד לא תעבור ואלימות נגד אלו שמתנגדים לתוכנית להפוך את העיר לעשירים גם כן לא תעבור.

עוד לפני ישיבת המועצה, ב-16:00, תתקיים ישיבת מליאת וועדת התכנון העירוני. בין היתר על הפרק ערר על ההחלטה הבעייתית לגבי הפיכת שוק העליה למתחם דיור בו מוצע כי 70 מתוך 140 יהיו דיור בר השגה אך ל-10 שנים בלבד ומבלי להבטיח הקמת שטחים ציבוריים- אם בכלל, וזאת תוך השארת זכויות בניה למגדל בגובה 30 קומות והשארת האפשרות להגבהת הבניין על הפרק.

פורסם בקטגוריה דברים שעשיתי בעירייה, מרחב ציבורי, סביבה, תחבורה, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובה אחת בנושא בישיבת המועצה הקרובה: הצבעת אי אמון בחולדאי

  1. פינגבאק: התיקון העקום של מסילת ישרים | שרון מלכי

השאר תגובה