רו"ח שירי חפר,  מנהלת בכירה לתחום שינוי אקלים וקיימות, ארנסט ויאנג ישראל ממליצה

אני תמיד מגיעה על הקשקש, ברגע האחרון, או קצת אחריו, בלי אויר. לפגישה בעבודה, לסרט עם חברות, ורצה ממש מהר לתפוס את תחילת אימון הריצה שכמעט פספסתי. ותמיד, תמיד מקווה שמחר כבר לא אאחר יותר לאף אחת, או שאם באמת, באמת ארצה להגיע לאן שאני רוצה להגיע, אצליח להגיע בזמן.

נראה שכל שנשאר הוא לדייק קצת את החיים ואז מחלת האיחורים תפסיק. אבל, בהתאמה לרצון להשתפר בכך, אני תמיד מתאכזבת וקצת עצבנית מחוסר ההצלחה בעניין. מין קוצר נשימה קבוע ותחושת חוסר נעימות שלכאורה התרגלתי לחיות איתה.

למרות זאת, לא ויתרתי, כל יום ניסיתי משהו אחר, עד כה ללא הצלחה.

ואז הגיעה שרון, עוגן וקרש הצלה בחיי, והציעה לי דרך אחרת להסתכל על הדברים.

אני מנסה למצוא מילים לתאר את חוויית המפגשים שלי עם שרון. קראתי לאחרונה את 84Q1 של הרוקי מורקמי, ומשם עולה לי הדימוי הבא, שרון טווה בעדינות ובמיומנות פקעת אויר לנשימה, היא נוגעת בצורה מדויקת בנקודות החשובות, מאירה אותם באור נכון ומציעה דרכים לשינוי.

שרון הבהירה לי מהי המטרה העיקרית של ניהול הזמן – הורדת עומס, השקטת רעשים, כלי שבעזרתו קל לרווח ולארגן מחדש הרבה אירועים. מעבר לפירוטכניקה של אקסלים, כלים מתקדמים לנהל יומן ושלל טיפים מעולים, המפגשים עם השרון ייצרו אצלי כלי מחשבה שביני לבין עצמי אני קוראת להם: "חשבתי שרון סטייל" – מעין טטריס שמסתדר כשהמחשבה בהירה ומכוונת נכון.

שרון עושה זאת במקצוענות אמיתית, מפשילה שרוולים וניגשת לעבודה, וכך, בחיוך ובאופן נעים, מתחילה לפרום את הבעיה לכל גורמיה. שואלת שאלות, מציעה הצעות ולאט לאט נחשף שורש הבעיה.

על כל אלו ועוד הרבה דברים טובים אחרים רציתי להמליץ בחום, למאחרים ולאלו שרוצים לארגן את יומם באופן שפוי ומרווח, להכיר את האפשרות הזו של ניהול זמן. המפגשים עם שרון הביאו אותי למקום בו אני מספיקה יותר ומכניסה לחיי קצת יותר אוויר לנשימה. אני מאמינה שאם זה עבד בשבילי, זה יעבוד בשביל אחרים.

פורסם בקטגוריה המלצה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

השאר תגובה