יתרונות וחסרונות לתוסף של בומרנג לניהול דוא"ל

בומרנג, תוסף כרום לתזכורות לדוא"ל, מאפשר מעקב אחר הודעות דוא"ל באמצעות משלוח חוזר של ההודעות לדוא"ל שלכם. את מועד התזכורת ניתן לקבוע מראש בעת משלוח הדוא"ל עצמו או לאחר מכן, ובקביעת המועד אפשר לקבוע גם אחד מארבעה תנאים בהם ההודעה תחזור אלינו:

  1. אם אף אחד לא השיב להודעה
  2. אם הנמען/ים לא הקליק/ו על ההודעהboomerang-151561_640
  3. אם הנמען/ים לא פתח/ו את ההודעה
  4. בכל מקרה

הניסיון שלי עם בומרנג הוא מצוין, והוא מתאים לדעתי למי שעובד בסביבה המצריכה מעקב על כמה וכמה פרויקטים במקביל, שבכל אחד מהם כמות גדולה של משימות ותהליכים. ברוב המקרים, הכלל שאני בחרתי להודעות חוזרות היה אם הנמענים לא השיבו להודעה, וסה"כ זה עבד מצוין. אבל תוך כדי שימוש גיליתי שלוש הסתייגויות שכדאי לקחת בחשבון:

  1. השירות הסביר כרוך בתשלום
  2. בומרנג לא סוגר את כל הפינות של כל התזכורות
  3. בומרנג מתאים לדוא"ל מנוהל

והנה ההסברים המפורטים:

השירות הסביר כרוך בתשלום

השירות חינמי עד לגבול של 10 תזכורות חודשיות. מצד אחד חינם זה כיף, אבל מצד שני, אם אתם רוצים לעשות בבומרנג שימוש יומיומי (וסביר), 10 הודעות לא יספיקו. השירות שכולל כמות תזכורות בלתי מוגבלת עומד על 5$ לחודש, שזה לא המון כסף, אבל זה גם לא מעט בשביל שירות אינטרנטי.

בומרנג לא סוגר את כל הפינות של כל התזכורות

אני מאמינה גדולה בלרשום כדי לשכוח, ועד שהתחלתי להשתמש בבומרנג הכנסתי ליומן האלקטרוני גם משימות של מעקב אחר דוא"ל ספציפי שנשלח. את הפינה הזו בומרנג סוגר מדהים, אבל מעקבים ותזכורות כוללים לעיתים דברים שאינם נמצאים בתכתובת דוא"ל. במקרים כאלו, היומן האלקטרוני הוא עדיין המקום הטוב ביותר לדעתי לרשום בו דברים.

בומרנג מתאים לדוא"ל מנוהל

אם אתם משתייכים לקבוצה ההולכת וגדולה של אנשים שאין להם שליטה על הדוא"ל שלהם, ומידי יום מתווספות עוד ועוד הודעות שלא נקראו ויתכן שלא תפתחנה לעולם- אני מציעה לכם לא לעבוד עם בומרנג. זאת מכיוון שסביר להניח שאתם תתעלמו גם מההודעות החוזרות שישלחו מבומרנג ובפועל זה רק יכביד ויעיק על הקשב שלכם למה שקורה בדוא"ל.

בשורה התחתונה: בומרנג, הוא תוספף מצוין, אבל רק אם אתם מעוניינים לשלם על השירות, כותבים גם תזכורות לדברים שאינם נמצאים בדוא"ל ומצליחים לשמור על דוא"ל מנוהל.

 

פורסם בקטגוריה בלוג. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

השאר תגובה